پایگاه خبری صریح خبر
۱۲:۱۱:۱۵ - یکشنبه ۲۲ فرو ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخشدار حویق : اداره آموزش پرورش ، برق ، بانک کشاورزی ،درمانگاه شبانه روزی وکمیته امداد در حویق مستقر میشوند / آیا این وعده ها عملی میشوند؟!!
شاهی‌ریک تاسیس اداره برق در حویق را از دیگر اقدام‌ها عنوان کرد و افزود: برای استقرار اداره برق ما زمینی پیشنهاد داده بودیم گویا زمین مشکل مالکیتی داشت که قرار است توسط مسئول اداره برق شهرستان تالش رایزنی‌های لازم صورت گیرد تا اداره برق بخش حویق نیز راه‌اندازی شود.

به گزارش صریح خبر حویق در ۴۵ کیلومتری مرکز تالش قرار دارد و از برخورداری برخی اداره‌ها محروم است، به همین دلیل مسئولان مربوطه شهرستان پیگیر استقرار اداره‌های مورد نیاز حویق برای برطرف شدن نیازهای مردم این منطقه شدند.
download
استقرار اداره آموزش و پرورش اوایل تابستان امسال در حویق

بخشدار حویق درباره استقرار اداره آموزش و پرورش اظهار کرد: استقرار اداره آموزش و پرورش از مطالبات چندین ساله شهروندان بخش حویق بود که با پیگیری‌های فرماندار تالش، مسئولان استانی و شهرستانی این امر محقق شد.

ایرج شاهی‌ریک با بیان اینکه مقرر شده اداره آموزش و پرورش در اوایل تابستان ۹۵ در حویق مستقر شود، تصریح کرد: ساختمان اداره مذکور تهیه شده و مورد تأیید اداره کل آموزش و پرورش گیلان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: قرار است مقدمات کار از طرف آموزش و پرورش شهرستان تالش، بخشداری و دیگر دستگاه‌های مربوطه تالش فراهم شود.

بخشدار حویق به دیگر نیازهای مردم این بخش اشاره کرد و گفت: با پیگیری‌هایی که صورت گرفته، مجوز فعالیت شعبه بانک کشاورزی اخذ شد و ساختمان این شعبه تهیه شده و در اختیار بانک کشاورزی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان بانک کشاورزی گیلان باید پیگیر انجام عملیات بعدی تاسیس شعبه بانک کشاورزی در بخش حویق باشند.

شاهی‌ریک تاسیس اداره برق در حویق را از دیگر اقدام‌ها عنوان کرد و افزود: برای استقرار اداره برق ما زمینی پیشنهاد داده بودیم گویا زمین مشکل مالکیتی داشت که قرار است توسط مسئول اداره برق شهرستان تالش رایزنی‌های لازم صورت گیرد تا اداره برق بخش حویق نیز راه‌اندازی شود.

وی با تصریح بر اینکه موافقت استقرار اداره کمیته امداد در حویق اعلام شده است، خاطرنشان کرد: ساختمان این اداره از طریق شورای اسلامی شهر و مشارکت شهرداری تهیه شده و قرار است هزینه کرایه ساختمان این اداره به صورت رایگان باشد تا اداره کمیته امداد بخش حویق نیز مستقر شود.

بخشدار حویق با اشاره به اینکه با تلاش مسئولان مردم حویق از امام جمعه بهره‌مند شده‌اند، گفت: نماز جمعه در منطقه حویق برپا می‌شود.

وی از پیگیری شبانه‌روزی شدن درمانگاه بخش حویق خبر داد و افزود: این موضوع از سال گذشته مطرح بود، اما تغییر و تحولاتی به لحاظ فضای اداری نیاز است که در داخل شبکه بهداشت حویق صورت گیرد.

درمانگاه حویق شبانه‌روزی می‌شود

شاهی‌ریک با بیان اینکه مسئولان شهرستانی شبکه بهداشت و درمان پیگیر موضوع مذکور هستند، خاطرنشان کرد: در صورت آماده شدن فضای فیزیکی اداری، شبانه‌روزی شدن درمانگاه حویق به اتمام می‌رسد.

وی اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب روستایی را خوب ارزیابی کرد و یادآور شد: ادامه آبرسانی در حوزه روستاهای خلیله‌سرا، باغشلو محله، بابالو محله و کشبیل و… از دیگر اقدام‌های در دست انجام است.

بخشدار حویق از مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان تالش و استان خواست تا در سال جاری در بخش تأمین زیرساخت‌ها و استقرار اداره‌ها و نهادهای مورد نیاز بخش همکاری کنند.

وی شرایط حویق را استثنا خواند و متذکر شد: حویق در ۴۵ کیلومتری تالش قرار دارد و با مشکلات زیادی مواجه بوده و از مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان و استان انتظار می‌رود در برطرف کردن مشکلات ما را یاری کنند.
فارس

 1. دامین بخشنده   مرداد ۱۳, ۱۳۹۵  

  جناب شاهی خسته نباشید
  مدتی پیش که شما تازه به این منصب مشغول به کار شده بودید
  خدمت شما رسیدم
  آن روز از برخورد شما دلگیر شدم
  ولی اکنون ، که شاهد فعالیت های شما هستم
  به شما میگویم
  خدا قوت تان دهد
  شما یک مسئول نمونه هستید
  امیدوارم ، بخشداران دیگر و روسای ادارات تالش ( برق ، مخابرات و کمیته امداد ) نیز شما را الگوی خویش قرار دهند .
  و
  فقط به فکر جیب خویش نباشند
  .
  و السلام علیکم و رحمته الله برکاته

تبليغات
فروشگاه حاج صفری و پسران اصل فروشگاه حاج صفری و پسران اصل صریح خبر فروشگاه حاج صفری و پسران اصل صریح خبر صریح خبر

logo-samandehi