پایگاه خبری صریح خبر
با نماینده تعامل داریم/ به عملکرد دولت نمره بالا میدهم /مردم ماسال بسیار پیگیر و سخت کوش هستند
فتح الهی : تغییر بخشداران طبیعی است /در تلاش برای حل مشکل تیم چوکا هستیم /خدمات دولت تا دورترین نقطه رسیده است/فرماندر هستم نه کاندیدا !
من کوچک مردم گیلان و تالش و خدمتگزار همیشگی آنها خواهم بود
واگذاری تیم چوکا غیر قانونی بوده است /شکایت مطرح شده است /مسولین قضایی هر چه سریعتر حکم مربوط به این پرونده را صادر کنند تا تیم به مردم برگردد
رجا: نماینده تالش میگفت رجا بحث سیاسی دارد /با این عملکرد زدم در دهانت که بفهمی من بحث سیاسی به هیچ عنوان ندارم/محمد یاری نگذاشت تیم را به تالش ببرم چون چوکا ابزار انتخاباتی است
سفر بزرگان یک فرصت است و نباید به حاشیه برد / این گونه سفرها و حضور ها را مغتنم شمرده و استقبال کنیم
مدیر عامل تیم رهپویان رضوانشهر در گفتگو با صریح خبر : استعفای سرمربی و اعتصاب بازیکنان شایعه است /تا بیستم مطالبات بازیکنان پرداخت میشود/
نشست کاندیدای تالشی با سخنگوی ائتلاف اصولگرایان /اسحاقی :باید از نیرو های ارزشی و دغدغه مند حمایت شود
 • معرفی کاندیدای شورای شهر چوبر تالش
 • معرفی کاندیدای شورای شهر اسالم تالش
 • علت قهر و ترک جلسه از سوی نماینده تالش چه بود؟
 • اتفاق تلخی که دنیا را بر سرمان آوار کرد /قلب آوارهای پلاسکو طاقت نیاورد / آهن هم از داغ  شما ذوب شد
 • نامه‌ای سرگشاده به جناب شکری
 • آمار نماینده تالش در خصوص استخدام های بی ضابطه در گیلان
 • آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی دار فانی را وداع گفت/پیام رهبری ، هیات دولت و اعلام عزای عمومی
 • رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال: کار استاندار و مسولان ورزش استان گیلان ستودنی است
 • ۵۶ سوال از معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تالش
 • جناب شکری مورد حمایت جنابعالی در دوره نهم بود همانطور که در دوران قبل آن از جناب محمدیاری حمایت می کردید.
 • شکری اسامی را اعلام کند ،کیوان محمدی توضیح دهد.
 • آیا تعداد نماینده تالش افزایش می یابد ؟!
 • احتمالا تعداد نمایندگان تالش افزایش یابد
 • فتح الهی : تغییر بخشداران طبیعی است /در تلاش برای حل مشکل تیم چوکا هستیم /خدمات دولت تا دورترین نقطه رسیده است/فرماندر هستم نه کاندیدا !
 • این صورت ما به ضرب سیلی سرخ است/سیلی ناحق فراوان خورده ایم
 • ۱۴:۱۵:۲۱ - سه شنبه ۵ بهم ۱۳۹۵
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
   الو ،  125؟  اینجا قلب یک ملت آتش‌گرفته ست !!
  اتفاق تلخی که دنیا را بر سرمان آوار کرد /قلب آوارهای پلاسکو طاقت نیاورد / آهن هم از داغ  شما ذوب شد
  این روزها فقط با شماره ۱۲۵ برای گزارش آتش‌سوزی تماس گرفته نمی‌شود بلکه فرزندانی نیز تماس می‌گیرند که پدرم چه زمان به خانه‌بر خواهد گشت ؟!

  بهرام سبزی – غروب پنج‌شنبه به‌خودی‌خود دلگیر هست چه برسد که اتفاقی بیفتد که دل‌تنگی‌ها را بیشتر کند  و انتظارها را دوچندان .

  پنج‌شنبه‌ی آخرین روز دی‌ماه قطعاً هیچ‌گاه از یاد نخواهد رفت ، روزی که  دنیا بر سرمان آوار شد و آوار برایمان نشان از شجاعت ،شهامت و مردانگی مردانی داشت که حتی مشابه آن در افسانه‌ها نیز پیدا نخواهد شد.

  برخی اعداد  خیلی اوقات مقدس هستند اما  یک، دو ،پنج شاید هیچ‌گاه در هیچ جایی تداعی‌گر خاطره‌ای مقدس نبوده است ولی وقتی  این سه عدد کنار هم قرار می‌گیرند بغضی گلو را می‌فشارد به وسعت ۱۵ طبقه پلاسگو

  ۱۲۵ دیگر فقط یک شماره عادی و حتی اضطراری نیست ، ۱۲۵ شماره‌ی است که دل‌ها را به آتش کشیده ،جایی که خود آتش‌هایی بس بزرگ  را خاموش نموده است

  آتش در برای برخی اذهان  نماد خیلی چیزهای دیگر است اما منبعد با دیدن یک جرقه از یک فندک کوچک تا پریدن از آتش چهارشنبه‌سوری پایان سال ، در دل‌ها یک آتش‌فشان راه می‌اندازد .

  این روزها از آوار ‌های ساختمان پلاسکو مواد مذاب بیرون زده می‌شود و آهن‌های ذوب‌شده نشان می‌دهند که طاقت دیدن این‌همه ایثار را ندارند و گویی  این آهن‌ها  نیز از داغ آتش‌نشانان ذوب‌شده‌اند و طاقت زیر آوار ماندن و دیدن شهدا را ندارند.

  ساختمانی فروریخت و پایین آمد  تا مردانی بالا بروند و عرشی شوند و  به‌واسطه عرشی شدنشان از یک فاجعه بزرگ‌تر جلوگیری کنند.

  نمی‌دانم اگر شهامت و ایثار این مردان نبود در ۵۶۰ واحد  پلاسکو باید به داغ چند عزیز دیگر می‌نشستیم  و چند خانواده داغدار می‌شدند  که  با ازخودگذشتگی از آن جلوگیری کردند

   

  اینجا نه افسانه ست ،نه شعبده‌بازی ،نه چشم‌بندی ، اینجا هر چه آنکه دیده می‌شود واقعیت است و هر چه آنکه دیده نمی‌شود و زیر آوار است ،  مردانگی و ایثار است ، برخی‌ها زیر آوار ماندند تا شجاعت و نوع‌دوستی را فریاد بزنند.

  این روزها فقط  با شماره ۱۲۵ برای گزارش آتش‌سوزی تماس گرفته نمی‌شود بلکه فرزندانی  نیز تماس می‌گیرند که پدرم چه زمان به خانه‌بر خواهد گشت ؟!

  الو ،     ۱۲۵؟؟    اینجا قلب یک ملت آتش‌گرفته ست !!

  تبليغات
  صریح خبر صریح خبر صریح خبر صریح خبر صریح خبر صریح خبر
  
  logo-samandehi