پایگاه خبری صریح خبر
 • بعد از انتخابات هم مهربان ، خیر ، دلسوز و ورزش دوست باقی بمانید
 • ماجرای درگیری کارمند حفاظت مجلس و استفاده از سلاح در پره سر چه بود؟
 • تغییر ساعات کار ادارات فقط در ۴ استان به دلیل گرمای هوا ؛
 • برگزاری جشنواره بزرگ بازی های بومی و محلی در شهرستان تالش
 • تغییر استانداران و فرمانداران تا پایان انتخابات مجلس متوقف شد
 • رأی دیوان عالی ایران به ” برابری دیه زن و مرد ” ؛
 • مسئولان تالش اعتماد مردم را عامل افزایش امنیت دانستند
 • دکتر هوشمند عزیزی نژاد سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان رضوانشهر شد
 • مصطفی سالاری به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی انتخاب شد
 • تنها صنعت پر رونق گیلان را هم تعطیل کنیم؟!
 • پلیس: انتقاد از هجوم مسافران به شمال/ ۱٫۴ میلیون خودرو در جاده های شمال
 • آهای مسئول خائن، آن آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی دقیقا توی ضد انقلاب و متجاوز به مال و ناموس و ایمان مردم هستی!
 • خمام ، همایش،گلسار رشت و ماهی از اب گل الود !
 • نتیجه اش میشود کلاهبرداران یقه سفید و مهر برپیشانی
 • ۱۰:۰۳:۰۳ - سه شنبه ۸ فرو ۱۳۹۶
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  علت قهر و ترک جلسه از سوی نماینده تالش چه بود؟
  روز دوشنبه ۷ فرودوین جلسه ای با حضور نماینده تالش ،فرماندار و مسولین منابع طبیعی کشور و استان تشکیل شد که با قهر و ترک جلسه از سوی شکری همراه بود

   

  به گزارش صریح خبر صبح امروز جلسه ای با حضورمحمود شکری ،نماینده تالش ،ماسال و رضوانشهر ، دکتر نوبخت معاونت سازمان جنگلها،دکتر یوسف پور مدیر کل منابع طبیعی گیلان، مهدوی فرماندار تالش و جمعی از مسئولین در فرمانداری تالش برگزار شد.

  در این جلسه طبق دستور از قبل تعیین شده جلسه در خصوص مشکلات در ییلاق آترامبار شیر آباد بود و قرار بود مشکلات این منطقه با حضور مسئولین منابع طبیعی و نماینده و فرماندار مورد بررسی قرار بگیرد.

  در این جلسه عده ای از اهالی خطبه سرا ، شیر آباد و دیگر نقاط حضور داشتند و مشکلات خود را بازگو میکردند .

  ✳️در حالی که افراد حاضر که از عامه مردم بودند هر کدام یکی پس از دیگری مشکلات را در حضور مدیران کشوری و استانی منابع طبیعی مطرح میکردند ، مهدوی فرماندار تالش متذکر میگردد که این جلسه در خصوص مشکلات اهالی آترامبار شیرآباد است و سایر مشکلات در یک جلسه دیگر و در جمعی خصوصی تر پیگیری خواهد شد و فعلا مدیران کشوری و استانی برای مشکل منطقه مذکور اینجا هستند.

  در این میان محمود شکری ، نماینده تالش اظهار میدارد که این مردم نیز نماینده شهر و منطقه خود هستند و باید مشکلات را مطرح کنند و نباید جلوی آنها را گرفت.

  مهدوی ادامه میدهد که انشالله در یک جمع خصوصی تر به مشکلات دیگر رسیدگی مینماییم و من تازه وارد شهرستان شده ام و کامل به مناطقی که اشاره میشود اشراف ندارم بررسی خواهم کرد و بیان این مسائل الان خوب نیست و اینجا جایش نیست .

  در همین حال شکری عصبانی میشود و بحث کمی بالا میگرد و محمود شکری ،وساطت حاضرین را نمی پذیرد و پس از بحث و جدل با فرماندار تالش ، جلسه را با حالت قهر و عصبانیت ترک میکند.

  در این میان یکی از مدیران شهرستان “دلاور” مردانه قصد وساطتت میکند و برای نماینده آب میاورد که با عصبانیت شکری مواجه میشود و آب و بطری آب …

  نماینده تالش با عصبانیت فرمانداری را ترک میکند و مدیران حاضر در جلسه حدود ده دقیقه به جلسه خود، بدون حضور شکری ادامه میدهند و بعد از آن مدیران منابع طبیعی به اداره منابع طبیعی تالش رفتند.

  *لازم به ذکر است که صریح خبر بدون هیچ گونه قضاوت و موضع گیری ،  فقط شرح ماجرا را بیان داشته و قضاوت را به مخاطب میسپارد

  1. علی ماسالی   فروردین ۱۳, ۱۳۹۶  

   بنظر بنده هردو آقایان حق داشتند وتنها مردم ان نواحی بودند که با تقاضاهایشان این مشکل را فراهم ساخته بودند . با این مقدمه به یاد یک مسئله ریاضی افتادم که برای بچه های کلاس مطرح شده بود و معلم میگفت حدود سی سال قبل یک عدد تخم مرغ ۲ریال قیمت داشت وامروز قیمتش رسیده به ۴۰۰۰ ریال اگر یک صد عدد تخم مرغ بخریداری شود پیدا کنید تخم مرغ فروش سی سال قبل را … صرف نظر از این مقدمه باید گفته شود که حل مشکل بسار آسان بود و اگر اقایان محترم کلیه مشکلات مردم را ابتدا یاد داشت میکردند و به نوبت اقدام به رسیدگی و حل مشکل می پرداختند و باقیمانده کارها را به روزی دیگر موکول مینمودند هیچکاه این مشکل و اختلاف نظر پیش نمی امد ومردم نیز قانع میشدند که کارشان در حال رسیدگیست نه اینکه بدین سان چنین موقعیتی که به ندرت فراهم میشود بیهوده و بدون هیچ منطق درستی از دست برود ایا با این کار حتی یکی از مشکلات مردم حل شد؟!!!

  تبليغات
  فروشگاه حاج صفری و پسران اصل فروشگاه حاج صفری و پسران اصل صریح خبر فروشگاه حاج صفری و پسران اصل صریح خبر صریح خبر
  
  logo-samandehi