پایگاه خبری صریح خبر
10:55:12 - دوشنبه 26 سپتامبر 2022
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قانونگذاران شاکی!!!
🛑سیستم حکم رانی و شیوه مملکت داری بعداز ۴۰ سال حاکمیت جمهوری اسلامی چنان معیوب می باشد که تو گویی سال ۵۸ است و در حال تجربه کردن آیین زمامداری هستیم.

🛑قانونگذاران شاکی!!!

✅سوال اساسی اینجاست چه سیستمی در کشور برقرار است که رهبر شاکی است !!!رئیس جمهور شاکی است !!وزرا شاکی اند!!!نمایندگان شاکی اند!!!مراجع شاکی اند!!علما شاکی اند!

 

🛑سیستم حکم رانی و شیوه مملکت داری بعداز ۴۰ سال حاکمیت جمهوری اسلامی چنان معیوب می باشد که تو گویی سال ۵۸ است و در حال تجربه کردن آیین زمامداری هستیم.

در متون و تصاویر خطیبان و واعظان و سرمداران و بزرگان انقلاب بجا مانده از آن روزها که بمناسبتهای مختلف تریبون در دست میگرفته اند فریادهای اعتراض وخشم و اعتراض بلند بود .

در گوشه ای از این مملکت آیت الله خامنه ای جوان سال ۵۸ حکومت را مسئول شغل و نان و آب و رفاه و معنویت و کرامت مردم می دانست و در گوشه ای دیگر آیت الله میانسالی بنام بهشتی جامعه ای را که در آن فقر در یک طرف و ثروت در یک طرف بودند را لجنزار می نامید و مسئولیت آن را بر گردن حکومت می انداخت.

در روزهای اخیر سال ۱۴۰۰ دو قانونگذار فعلی و قبلی تالش دراظهار نظرهایی جالب که قابل تقدیر است چنان حاکمیت و عناصر حاکمیت را خطاب می کنند که اوایل انقلاب و ناپختگی های ابتدایی حکومت متصور می شود.

در تریبون مسجد جامع تالش نماینده فعلی از نامهربانی ها و سنگ اندازیها و کوتاهی مسئولان امر در تخصیص اعتبارات اخذ شده شکایت می کند،و کسانی را که خواسته یا ناخواسته باعث ایجاد نارضایتی در مردم می شوند را خائن می نامد.

در سوی دیگر نماینده سابق که به شجاعت و صراحت شهره است در اظهار نظری جالب کسانی را که اقدام به افزایش مالیات حقوق بگیران می کنند را سارق و عمل شان را مصداق دستبرد زدن به جیب مردم تلقی کرده اند.

آن سخنان و این سخنان همه و همه از دل برمی آید و بردل شنونده و خواننده می نشیند.
شنونده از شنیدن سخنان بهشتی میانسال و خامنه ای جوان در شروع انقلاب به وجود می آید.و همانگونه از مواضع شفاف و شجاعانه نمایندگان نیز لبریز از غرور می شود.

اما سوال اساسی اینجاست چه سیستمی در کشور برقرار است که رهبر شاکی است !!!رئیس جمهور شاکی است !!وزرا شاکی اند!!!نمایندگان شاکی اند!!!مراجع شاکی اند!!علما شاکی اند!!

سوال ما مردم از رهبر از رییس جمهور از وزیر از نماینده از مرجع تقلید از عالم دینی این است من به عنوان یک ایرانی مسلمان معتقد به انقلاب اسلامی چه عملی باید انجام می دادم که انجام نداده ام؟؟
آیا بعد از چهال سال تجربه اندوزی زمامداری شایسته است در بر همان پاشنه بچرخد؟؟؟

 

حمیدرضا قلی نژاد

تبليغات
اعلام وصول تابناك وب صریح خبر تابناك وب صریح خبر صریح خبر

logo-samandehi