پایگاه خبری صریح خبر
10:21:29 - سه‌شنبه 2 آوریل 2024
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بعد از دریافت پیامک کشف حجاب در خودرو شخصی
چرا وقتی خودرو به دلیل پیامک پلیس اخلاقی توقیف می شود پلیس آن را با جرثقیل به پارکینگ منتقل می کند تا مالک خودرو در هنگام ترخیص و رفع توقیف مجبور شود بیش از ۸۰۰ هزار تومان هزینه جرثقیل نیروی انتظامی پرداخت کند.

گروه اجتماعی: پیامک کشف حجاب خودرو برای آن دسته از مالکین خودرو که هنگام تردد در خیابان‌ها و انظار عمومی حجاب و پوشش موردانتظار پلیس امنیت اخلاقی را در داخل خودرو رعایت نکرده‌اند، ارسال می‌شود. این پیامک برای نخستین‌بار تنها جنبه تذکر دارد، اما درصورتی‌که مجددا تکرار شود و فرد برای بار دوم و سوم این پیامک را دریافت کند، مشمول پرداخت جریمه می‌شود و خودرویش توقیف می‌شود.
به گزارش بولتن نیوز، نکته ای که برخی به ان اعتراض دارند این است که وقتی پلیس به دلیل عدم توجه به هشدارها خودرو توقیف را توقیف می کند چرا حمل خودرو به پارکینگ توسط جرثقیل انجام می شود و مالک خودرو مجبور می شود تا بیش از ۸۰۰ هزار تومان برای انتقال خودرو با جرثقیل به پارکینگ پرداخت کند؛ چرا اجازه نمی دهند که مالک خودرو به شخصه و یا در معیت سرباز و نیروی انتظامی خودرو را به پارکینگ منتقل کند تا هزینه ۸۰۰ هزارتومانی جرثقیل را پرداخت نکند.

تبليغات
اعلام وصول تابناك وب صریح خبر تابناك وب صریح خبر صریح خبر

logo-samandehi