پایگاه خبری صریح خبر
23:50:48 - جمعه 3 مه 2024
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به مناسبت هفته ملی سلامت انجام پذیرفت؛
دیدار مدیر شبکه بهداشت و درمان تالش با امام جمعه شهرستان تالش
در راستای گرامیداشت هفته ملی سلامت دکتر سعید رستمی مدیر شبکه بهداشت و درمان به همراه فیروز نصیرزاده مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه و دکتر محسن شرقی رئیس بیمارستان شهید نورانی با حضور در دفتر امام جمعه تالش با وی دیدار کردند.

در راستای گرامیداشت هفته ملی سلامت دکتر سعید رستمی مدیر شبکه بهداشت و درمان به همراه فیروز نصیرزاده مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه و دکتر محسن شرقی رئیس بیمارستان شهید نورانی با حضور در دفتر امام جمعه تالش با وی دیدار کردند.

دکتر رستمی ضمن تقدیر از دغدغه های دلسوزانه و مطالبه گری های سازنده و اثرگذار امام جمعه شهرستان تالش در خصوص حوزه سلامت تالش با اعلام تحویل گرفتن تجهیزات دستگاه ام آر آی بیمارستان شهید نورانی گفت: نصب و راه اندازی این دستگاه تحول اساسی در بخش درمان ایجاد خواهد کرد.

حجت الاسلام دکتر مجتبی نورزاد نیز ضمن عرض تبریک هفته ملی سلامت به دست اندرکاران و زحمتکشان حوزه بهداشت و درمان تالش با بیان اینکه جهت رفع محرومیتهای تالش و ایجاد اعتماد عمومی و خدمت رسانی بیشتر به مردم نجیب منطقه نیازمند اهتمام جدّی و همه جانبه و همراهی مردم و مسئولین و مطالبه گری و آرمانخواهی در این بستر هستیم تاکید کردند: یقیناً اختصاص امکانات خدمت رسان در حوزه سلامت در تالش، همچون دستگاه ام آر آی اتفاق بسیار امیدوار کننده است که موجب خوشحالی مردم منطقه و چاره سازی بخشی از مطالبات مردم شریف خواهد شد .

ایشان همچنین تأکید کردند که امیدواریم با نهایی کردن و راه اندازی این امکان بزرگ و همچنین آوردن امکانات دیگری همچون مرکز غربالگری سرطان در تالش بسترهای بیشتری در امر خدمت رسانی ایجاد کنیم و رضایتمندی ولی نعمتان جامعه را تأمین‌ سازیم.

دکتر نورزاد در ادامه از تلاش ها و پیگیری مسئولین امر برای رفع مشکلات و توسعه خدمات بهداشتی و درمانی تقدیر کرده و افزودند: بی تردید برای رساندن جامعه به آرمانها و ایده آلها و وضعیت مطلوبتر همه ما باید در جهت تحقق آن امکانات همصدا شده و مطالبه گر باشیم که ما همه در یک سنگر هستیم و آن هم سنگر خادمی برای بهترین انسانهای روی زمین است .

در آخر هم اشاره کردند که ما همیشه، مبتنی بر رسالتی که تحت فرمایشات و ارشادات رهبر فرزانه انقلاب بر عهده گرفته ایم، همگام با مسئولین از هیچ کوششی برای مطالبه گری و رفع مشکلات شهرستان نه فقط در حوزه سلامت بلکه در موضوعات مختلف دریغ نکرده و نخواهم کرد.

تبليغات
اعلام وصول تابناك وب صریح خبر تابناك وب صریح خبر صریح خبر

logo-samandehi