پایگاه خبری صریح خبر
23:17:32 - یکشنبه 27 آگوست 2023
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح ۵۰ طرح هفته دولت در اسالم تالش
همزمان با سومین روز از هفته دولت با حضور سرپرست فرمانداری تالش ۵۰ طرح با اعتبار ۸۷ میلیارد و ۸۶۲ میلیون تومان در بخش اسالم به بهره برداری رسید.

همزمان با سومین روز از هفته دولت

افتتاح ۵۰ طرح هفته دولت در اسالم تالش

همزمان با سومین روز از هفته دولت با حضور سرپرست فرمانداری تالش ۵۰ طرح با اعتبار ۸۷ میلیارد و ۸۶۲ میلیون تومان در بخش اسالم به بهره برداری رسید.

در سومین روز هفته دولت مراسم افتتاح تجمیعی طرح‌های عمرانی، اشتغالزایی و …. شنبه چهارم شهریور در طرح ساحلی آلالان بخش اسالم برگزار شد.

سرپرست فرمانداری تالش با بیان شعار بهره وری و رشد تولید گفت: طی مراسم سومین روز هفته دولت ۵۰ طرح دهیاری‌های و شهرداری اسالم، جهاد کشاورزی، شیلات، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مخابرات، توزیع برق، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، آب و فاضلاب، بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی، اداره صمت و صندوق کارآفرینی امید با اعتبار ۸۷ میلیارد و ۸۶۲ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

فرامرز مرجانی در این مراسم با بیان توانمندی دولت برای خدمات رسانی به مردم تصریح کرد: دو واحد اشتغالزایی تولید پالت چوبی و ماهیان سردابی با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان، چهار طرح مخابراتی ایرانسل با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، سه طرح تثبیت و روکش آسفالت محور اسالم به خلخال و آسفالت راه دو روستای بخش اسالم با اعتبار ۳۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، ۱۱ طرح شهرداری اسالم با اعتبار ۹ میلیارد و ۷۲۵ میلیون تومان، ۱۷ طرح دهیاری‌های بخش اسالم با اعتبار سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، خط انتقال آب آشامیدنی شهر اسالم با اعتبار پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، نه طرح توزیع شبکه برق با اعتبار چهار میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان، بازسازی بند انحرافی آب کشاورزی با اعتبار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در این روز به طور رسمی افتتاح و به بهره برداری رسید‌.

وی هدف از اجرای این طرح‌ها را رضایتمندی مردم از خدمات دولت و توسعه منطقه بیان کرد

تبليغات
اعلام وصول تابناك وب صریح خبر تابناك وب صریح خبر صریح خبر

logo-samandehi