پایگاه خبری صریح خبر
 • برق نداریم آب قطع است واکسن کرونا کمبود است اشتغال نیست درآمد قطع شده است حقوق ها معوق هستند
 • عادی انگاری مردم و تداوم وضعیت قرمز کرونایی در تالش
 •  امکان انتخاب مکان و زمان واکسیناسیون
 • بازگشایی مراکز تعویض پلاک به صورت دائمی
 • مرگ ۷ بیمارکرونایی درگیلان در شبانه روز گذشته
 • فرمانده انتظامی ماسال از دستگیری عاملان نزاع و درگیری در این شهرستان خبر داد.
 • متن کامل اطلاعیه قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا بدین شرح است
 • پس از عزل مدیر حاشیه ساز در آستارا
 • فروغی نخستین طلایی ایران در توکیو
 • فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان تالش منصوب شد.
 • با حکم دیوان عدالت اداری: دریافت پول در قبض آب برای طرح‌های فاضلاب ممنوع
 • آگهی تایید صحت برگزاری انتخابات شهرستان تالش
 • صحت انتخابات تالش تایید شد
 •  نتایج نهایی شمارش آرای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
 • برخی مدیران فاسد و دوزیست به ستاد رئیسی پناه برده اند غافل از آنکه رئیسی برخورد با فساد را از اولین زیر مجموعه تحت مدیریتش آغاز کرد
 • ۱۴:۵۴:۱۶ - شنبه ۱۷ آبا ۱۳۹۹
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پیام وارده در صنایع چوب اسالم چه میگذرد؟
  مدیر مسئول محترم صریح خبر با سلام لطفاً در صورت امکان ، این مطلب رو در کانال خبری کار کنید تا شاید و شاید کسی به این شبهات ما در خصوص حضور برخی افراد در شرکت صنایع چوب اسالم که در حال ادغام با چوکا می‌باشد پاسخ دهد.
  چگونه می شود فردی که در تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال‌جاری در شرکت چوکا بازنشسته شده #باکرم برخی مدیران در شرکت اسالم هنوز هم در حال کار می باشد و آن هم به بهانه اینکه رییس هئیت مدیره (عضو غیر موظف) بوده و صنایع چوب اسالم در حال ادغام با شرکت چوکا است و همچنین در حال تعمیر می باشد همه روزه در شرکت اسالم حاضر می شوند.

  پیام وارده

  در صنایع چوب اسالم چه میگذرد؟

   

  مدیر مسئول محترم صریح خبر با سلام لطفاً در صورت امکان ، این مطلب رو در کانال خبری کار کنید تا شاید و شاید کسی به این شبهات ما در خصوص حضور برخی افراد در شرکت صنایع چوب اسالم که در حال ادغام با چوکا می‌باشد پاسخ دهد.

   

  چگونه می شود فردی که در تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال‌جاری در شرکت چوکا بازنشسته شده #باکرم برخی مدیران در شرکت اسالم هنوز هم در حال کار می باشد و آن هم به بهانه اینکه رییس هئیت مدیره (عضو غیر موظف) بوده و صنایع چوب اسالم در حال ادغام با شرکت چوکا است و همچنین در حال تعمیر می باشد همه روزه در شرکت اسالم حاضر می شوند.

  نکته جالب، سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان می باشد که فرمودند: این قانون بازنشستگان، یک قانون بسیار خوبی است. این از آن قوانینی است که ما به آن احتیاج داشتیم، جایش هم خالی بود. این قانون در واقع حلقه‌ی بسته‌ی مدیریتی را که گاهی اوقات در بعضی از جاها سالهای سال طول میکشد، این حلقه‌ی مدیریتی بسته را باز میکند، میشکند، راه را برای #جوانها میگشاید که بتوانند خودشان را برسانند به مراکز مدیریتی.

  #رهبر عزیزمان در شهرستان ما ، برخی عزیزان بعد از ۳۰ و اندی سال کارکردن هنوز هم دلشان نمیخواهد از پست و صندلی خود دست بکشند تا خدایی ناکرده جوانی در این جایگاه های مدیریتی قرار بگیرد.

  نکته جالب این است که قانون صراحتا میگوید: عضو غیرموظف هیات مدیره فردی است که فقط عضو قانونی در هیات مدیره یک شرکت است و هیچ گونه سمت اجرایی و شغل مشخص و مستمری در همان شرکتی که عضو هیات مدیره آن است ندارد.

  #پس چگونه است عضو غیر موظف هئیت مدیره شرکت اسالم در امورات جاری شرکت دخالت می کند مگر قطع الرجال است؟؟؟؟؟

  چرا جایگزین ایشان #باکرم همان مدیران انتخاب نمی شود و جایگزین این فرد #بازنشسته نمی شود.

  مگر مدیرعامل شرکت چوکا مدیر اصلی شرکت اسالم نمی باشد ؟؟؟ ایشان که نماینده تام الاختیار خود را در اسالم منصوب کرده اند پس دلیل حضور این فرد در شرکت اسالم چه می باشد؟

  چرا هنوز هم خودروی سواری(سمند) شرکت چوکا که از پول بیت المال و علی الخصوص بازنشستگان عزیز که سهام دار اصلی شرکت چوکا (شستا و صندوق بازنشستگی ) می‌باشند در اختیار این فرد بازنشسته می‌باشد و استفاده می گردد و هزینه های خودرو از جمله بنزین و… از شرکت اسالم پرداخت می گردد؟؟؟؟

  مگر این فرد در شهریور ماه سال‌جاری بازنشسته نشده؟؟؟ مگر ترک کار ایشان در چوکا داده نشده است؟؟؟ پس چگونه است که این فرد هم اکنون هم از امکانات شرکت چوکا استفاده می نمایند ؟؟؟؟؟؟

  #جناب_آقای_رضوانی_فر مدیرعامل محترم شرکت #شستا حضرتعالی فرمودید ما امانتدار سهام داران خود یعنی بازنشستگان عزیز هستیم آیا واقعا این است رسم امانتداری که یک بازنشسته اینگونه از امکانات شرکت زیر مجموعه حضرتعالی به راحتی استفاده می کند و در کلیه امورات هم دخیل می باشد!!!!

  آیا ایشان در شرکت چوکا دارای سابقه درخشان می باشند که مدیران هنوز هم حاضر به دل کندن از ایشان نیستند؟البته این را باید از پرسنل و همکاران ایشان پرسید سری هم به اسناد مالی و فاکتورهای ارایه شده وی زد.

  این اتفاقات در شرکت صنایع چوب اسالم کم نیست چون این عزیزان مانند دوستان دست پاک خود در دوره های قبل ،خود را بهتر و بالاتر از بقیه می‌بینند و بخاطر همین هم هست که با موافقت و دستور و #باکرم این عزیزان و بدون برگزاری مناقصه ، پیمانکاری اجاره خودرو برای شرکت اسالم به پرسنل همان شرکت که از قضا برادر نماینده سابق هم می باشد داده می شود و این سوال پیش می آید که آیا جدای از برادر نماینده سابق بودن بستن قرارداد اجاره خودرو با پرسنل رسمی شرکت تخلف محسوب نمی گردد؟؟ آن هم پرسنلی که موظف است روزانه ۸ ساعت در اختیار شرکت باشد!!!! اگر این تخلف می باشد چگونه است این دوستان هیچ اقدامی در جهت جلوگیری از ادامه این تخلف در چند سال اخیر انجام نداده اند؟

  این نمونه ای از کارهای خوب این افراد در سالهای اخیر می باشد که بیشتر به نفع خود و در جهت حفظ صندلی بوده و برای ما جز زیان چیزی نداشته است.

  اگر در دوره مدیریتشان بجای حفظ صندلی و منافع خود به فکر مشکلات شرکتها بودند این اتفاقات ناخوشایند در سالهای اخیر برای چوکا و اسالم پیش نمی آمد.

  از شما برادر عزیزمان خواهشمندیم همچون گذشته  که مدافع به حق کارگران این شرکتها بوده اید این بار نیز این موضوعات را پیگیری نمایید و صدای ما را به گوش نماینده ولایی ، سخت کوش و جهادی مان جناب آقای دکتر یاری و همچنین جناب آقای دکتر رضوانی فر مدیرعامل محترم و جهادی شرکت شستا برسانید تا انشالله به دست این عزیزان مشکلات مرتفع گردد و با تعیین مدیران جوان و توانمند دوباره شاهد رونق تولید در مجموعه تولیدی صنایع چوب اسالم باشیم.

  تبليغات
  دیجی کالا صریح خبر تابناك وب صریح خبر صریح خبر
  
  logo-samandehi